Jak zamienić Twoją pasję do zdrowego stylu życia w dochodowy biznes online, nie mając zasięgów w social mediach i nie płacąc za reklamę

5/5

Stwórz zyskowny model biznesowy oparty na Twojej pasji i znajdź dobrze płacących klientów z którymi zaczniesz pracować przez 3,6 i 12 miesięcy

System biznesowy oparty na Twoich unikalnych cechach

Właściwy sposób myślenia

Narzędzie biznesowe i marketingowe

Pozyskiwanie klientów

Prowadzenie
klienta

Nie załamuj się tylko dlatego że nie wiesz jak reklamować i sprzedawać swoje usługi

Zbyt wielu świetnych profesjonalistów zajmujących się zdrowym odżywianiem oraz treningiem nie zarabia wystarczająco dużo, aby osiągać swoje prywatne jak i finansowe cele.

Są sfrustrowanie, że zainwestowali tyle czasu i wysiłku w uzyskanie odpowiednich certyfikatów, a to nie przekłada się na ich zarobki.

Nie wiedzą jak konsekwentnie znajdować wystarczającą liczbę klientów lub wydaje im się, że potrzebują do tego drogiej reklamy lub dużych zasięgów i popularności.

Nie doceniają swojego czasu i zaniżają stawkę za swoje usługi.

Nie mają odpowiednich narzędzi i umiejętności potrzebnych do przekształcenia swojej pasji w pewny i zrównoważony biznes.

Rozwiń swoją karierę budując pewny biznes, który da Ci stały miesięczny dochód w wysokości od 5000 do 10.000zł miesięcznie

Zbyt wielu pasjonatów zdrowego stylu życia nigdy nie zamienia swojej kariery w dochodowy biznes. Rezultat? Zawsze wymieniają swój cenny czas na pieniądze i po czasie zaczynają się wypalać.

Pora, żebyś zbudował firmę, która rozwija się poza ograniczenia Twojego czasu i przynosi Ci stałe miesięczne wynagrodzenie w wysokości 10.000zł miesięcznie.

Przyciągnij klientów, którzy zapłacą Ci od 500 do 2000zł miesięcznie

Nie wiesz jak znaleźć i przyciągnąć klientów, którzy zapłacą za Twoje usługi?

Skorzystasz z moich sprawdzonych narzędzi sprzedażowych i marketingowych, szablonów, skryptów i gotowych kampanii, które tworzyłem w ostatnich latach, aby w przeciągu 90-ciu dni znaleźć właściwych i dobrze płacących klientów.

Pracuj z klientami, którzy zostaną z Tobą przez 3, 6 i 12 miesięcy lub jeszcze dłużej!

Gdy poznasz mój autorski system ratalnych płatności to będziesz w stanie zainspirować każdego klienta do zaangażowania się na dłużej w swoje cele zdrowotne i sylwetkowe.

Zacznij godnie zarabiać robiąc to co kochasz

Nie porzucaj branży fitness tylko, tylko dlatego, że nie zarabiasz wystarczająco dużo. Poznaj sprawdzone systemy sprzedaży i marketingu, których możesz
używać do powiększania bazy swoich klientów oraz zarobków na całe życie!

Poznaj szkolenie FitElite Academy – Elite Coach

Właściwy sposób myślenia

Nawet jeśli wiesz co robić… to i tak nie jest to łatwe! Zbyt często zatrzymujemy się w martwym punkcie, ponieważ jesteśmy zagubieni, zdezorientowani i przytłoczeni nadmiarem nowej wiedzy.

Dlatego każdy właściciel dobrze działającego biznesu potrzebuje wiedzieć jak podejmować właściwe decyzje, które będą rozwijać jego markę i biznes.

Pomogę Ci przejść od nauki do praktyki tak, aby zachować prostotę i skoncentrować się na konsekwentnych codziennych działaniach, które będą przybliżały Cię do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Narzędzia biznesowe i marketingowe

Prawdopodobnie na ten moment brakuje Ci odpowiednich systemów biznesowych i narzędzi, aby konsekwentnie znajdować i zapisywać nowych klientów.

Dzięki temu szkoleniu otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące marketingu, sprzedaży i systemów obsługi klienta, aby wypełnić swoją listę kontaktów klientami, z którymi lubisz pracować.

Poznasz ciekawe sposoby na zapewnianie świetnej obsługi klienta, aby się nie wypalić.

Stworzysz stały dochód i stabilność w swojej firmie, jednocześnie pomagając większej liczbie osób zmieniać swoje życie.

Pozyskiwanie klientów

Nigdy nie zbudujesz stabilnego dochodu, jeżeli nie będziesz generował odpowiedniej ilości zainteresowanych osób, które trafią do Twojej bazy klientów.

Ten moduł pozwoli Ci przyciągać wysokiej jakości potencjalnych klientów, budując Twoją obecność w sieci w ponad 50 darmowych miejscach, bez marnowania pieniędzy na reklamę.

Zaczniesz rozwijać swoją reputację pokonując w ten sposób konkurencję.

Prowadzenie klienta

Zdobycie klient to jedna strona medalu, ale znacznie ciężej jest go prawidłowo obsłużyć, aby był zadowolony z Twojej obsługi i osiągał rezultaty, które później posłużą Ci jako reklama.

Poznasz skuteczne techniki prawidłowego wywiadu online, który pozwoli Ci poznać historię klienta oraz jego cele. Dzięki temu zbudujesz długoterminowe relacje z klientami, a ich metamorfozy posłużą Ci jako najlepsza reklama. Otrzymasz ode mnie skrypty „kopiuj-wklej” na pozyskiwanie nowych klientów dzięki testymonialom.

Dołącz do kursu FEA – Elite Coach

Wystarczy tylko dwóch klientów, aby pokryć w całości ten kurs.
Wszystko co potem zarobisz to czysty zysk, a dzięki złotej gwarancji albo zarobisz
pieniądze albo zwrócimy Ci całą inwestycję w ten kurs.

Najlepsza oferta

999 zł

Złota gwarancja FitElite Academy

Gwarancja zwrotu pieniędzy: wiem, że pokochasz mój program, ponieważ zawarłem w nim wszystko czego sam kiedyś potrzebowałem około 10 lat temu kiedy zaczynałem swoją karierę w tej branży. Wszystko, o co proszę, to zaangażowanie się w program i wykonanie pracy, którą dla Ciebie przygotowałem. Jeśli będziesz mógł uczciwie powiedzieć, że wykonałeś pracę zgodnie z moimi „minimalnymi standardami” i nie uzyskałeś pozytywnego zwrotu z inwestycji w mój program, w ciągu 90 dni, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji w program.

Masz pytania?

Nie wiesz, czego potrzebujesz lub co robić?

Rozumiem.

Zastanawianie się, jak rozwijać swój biznes w branży fitness, może wydawać się zagmatwane i przytłaczające.

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedzi jest rozmowa z kimś. Dlatego zapraszam Cię do umówienia się z moim zespołem na BEZPŁATNĄ 60-minutową sesję, na której stworzymy Twój biznes plan.

Uzyskasz odpowiedzi na swoje indywidualne pytania. Całkowicie BEZPŁATNIE.

FAQ

Szkolenie FitElite Academy – Elite Coach to jedyny na rynku kurs, który pokaże Ci krok po kroku, jak zmienić swoje nastawienie, zacząć skutecznie promować swoje usługi, pozyskać nowych klientów i zarabiać więcej wykonując pracę, którą kochasz.

Szkolenie FitElite Academy – Elite Coach jest skierowane do wszystkich specjalistów związanych z branżą fitness, w szczególności trenerów personalnych, instruktorów jogi i pilatesu, dietetyków i fizjoterapeutów:

– Stawiających swoje pierwsze kroki w branży, którzy chcą pozyskać swoich pierwszych stałych klientów.

– Pracujących na pełen etat, którzy chcą pozyskać więcej klientów i zwiększyć swoje dochody.

– Chcących stworzyć własny biznes, którzy chcą się nauczyć jak stworzyć dobrze prosperującą firmę regularnie generującą wysokie przychody.

– Prowadzących już własny biznes, którzy chcą go rozwijać, zatrudniać pracowników i z miesiąca na miesiąc zwiększać swoje dochody.

Ile czasu poświęcasz na przeprowadzanie konsultacji, z których nic nie wynika?Ile czasu tracisz na testowanie strategii markeLngowych, które nie działają?Przerobienie kursu FitElite Academy – Elite Coach zajmuje około 30 dni. Wyłącz NeQlix’a i poświęć 30 minut dziennie, aby nauczyć się rzeczy dzięki którym zaczniesz zarabiać 10 razy więcej.

Nie, szkolenie FitElite Academy – Elite Coach jest dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoją karierę w branży fitness. Dlatego nie musisz mieć żadnych dyplomów czy certyfikatów potwierdzających Twoje wykształcenie czy umiejętności, żeby dołączyć do tego szkolenia.

Tak, po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu testu otrzymujesz imienny certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę i umiejętności.